Náš tím

Sme mladí, kreatívni ľudia, ktorí nezatvárajú oči pred problémami v našej spoločnosti. Psychoterapia a poradenstvo sú na Slovensku vo všeobecnosti stigmatizované, a ľudia sa tejto pomoci skôr vyhýbajú. My zastávame názor, že k duševnému zdraviu treba pristupovať rovnako zodpovedne ako k tomu telesnému. A tak ako chodíme k lekárovi a do posilňovne aby sme boli zdraví a silní, tak isto naše duševné zdravie si vyžaduje dostatočnú pozornosť aby sme mohli životné udalosti zdolávať vyrovnaní a spokojní.

Maroš Hrebík

PROGRAMÁTOR

Študent informatiky na Masarykovej Univerzite v Brne. Webový vývojár. Cestovateľ. Kuchár. Rodič. Fascinovaný ľudskou mysľou a jej potenciálom. Verí, že ľudské šťastie spočíva v emociálnej rovnováhe.

Samuel Masarik

PSYCHOLÓG

Psychológ pracujúci v zdravotníctve. Štyri roky pracoval ako individuálny psychoterapeut v súkromnej ambulancii Psychagogia, s.r.o. pod supervíziou PhDr. Miloša Šlepeckého, PhD. Aktuálne pracuje ako skupinový terapeut vo Vojenskej Nemocnici SNP v Ružomberku - FN. 

Okrem štandardnej dĺžky štúdia jednoodborovej psychológie je zaradený v atestačnom štúdiu klinickej psychológie na UK v Bratislave a výcviku v kognitívne-behaviorálnej psychoterapii. Absolvoval tiež výcvik v terapii schém a dvojročný výcvik v terapii pomocou biologickej spätnej väzby (biofeedback, neurofeedback). Je ženatý, má dve deti. Okrem svojho zamestnania sa venuje dobrovoľnej skupinovej psychoterapii najmä detí zo sociálne znevýhodnených vrstiev a duchovnému poradenstvu. Vo voľnom čase sa venuje rodine, športu a umeleckej činnosti.  

O aplikácii

Aplikáciu Kognitool staviame na jednoduchej myšlienke: chceme uľahčiť prácu psychológom a vytvoriť pomocnú platformu pre terapeutický proces s pacientom/klientom. Okrem toho chceme ponúknuť zaujímavé nástroje všetkým bežným ľuďom, ktorí majú záujem vedome zlepšovať kvalitu svojho života a prebrať 100%-nú zodpovednosť za vlastné šťastie.

Základom aplikácie sú diagnostické testy, dotazníky, praktické cvičenia a nástroje na plánovanie a uskutočňovanie pozitívnych zmien v myslení a životnom štýle. Ide nám o zvýšovanie subjektívneho a dlhodobého pocitu šťastia sebapoznaním a vedomým uskutočňovaním pozitívnych zmien.

Do aplikácie chceme zakomponovať aj komunikáciu so skúsenými psychológmi a psychoterapeutmi. Aplikácia tak môže užívateľom dopomôcť ku kontaktu s vhodným psychoterapeutom, ktorí má s riešením ich situácií skúsenosti.

Funkcionalita bude postupne pribúdať a naše predstavy o samotnej aplikácii sa postupne vyvíjajú. Veľmi dôležitým faktorom pri vývoji aplikácie je práve spätná väzba od Vás, užívateľov.

Čo hovoria užívatelia

Zatiaľ nič :) Podeľte sa s nami o Váš názor, napíšte nám!

Aenean tortor est, vulputate quis leo in, vehicula rhoncus lacus. Praesent aliquam in tellus eu gravida. Aliquam varius finibus est.

Janko Mrkvička

CEO of Company Inc.

Praesent aliquam in tellus eu gravida. Aliquam varius finibus est, et interdum justo suscipit id.

Carl Kent

Founder of Style Co.

Aliquam varius finibus est, et interdum justo suscipit. Vulputate quis leo in, vehicula rhoncus lacus. Praesent aliquam in tellus eu.

Emily Clark

Owner of Creative Ltd.

email Kontaktný formulár

Narazili jste na chybu, máte otázku, dotaz, nápad na zlepšenie, alebo sa s nami chcete podeliť o Váš názor? Neváhajte nám napísať.

Privítame ľudí do tímu i mediálnych a marketingových partnerov.